Апреля 19, 2024, 18:02:03 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Клубные Наклейки находятся У ДИМ ДИМА .  прошу наклеивать у негоже для поддержания клубной скидки!
 
   НА САЙТ     Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спец. для Крави  (Прочитано 15977 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« : Августа 23, 2012, 16:33:31 pm »

Крава, я без попередження  :bad_smile: ... викладу вчорашні світлини...не всі, бо там занадто прикольних багато, цензура  і Заратустра не дозволять викласти тут  :big_smile1:
Скажи чесно, ти спецом засів там ????...

Загальний план, вид ззаду:


Ну, типу засів непогано. Викинь цю гуму...купи щось типу "Олл терайн" БФ Гудріджа і не май геморою. Чи постав мої Гудріджи, Муд Террайн А/Т, вони на дисках:


Кавер на картину "Бурлаки на Волзі" - "Радісний бурлак на болоті":


Типу майже художнє фото:


Ти поїхав майже відразу, легкий ривок, це просто зняв тебе з каменюк:


Тепер поясни, що це ти робиш  :bad_smile: :


І взагалі, "засів" це ось це:




ПееС - Треба було передзвонити, що не заїдеш зранку...а взагалі то, ти кльово сьогодні виглядав на велосипеді з прапором, особливо на фоні компанії шкетів на триколісних байсиклах...жаль не сфоткав .... Голова не бо-бо ???....
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
PMR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 2090


Нummer не машина а ...!


« Ответ #1 : Августа 23, 2012, 18:23:35 pm »

сколько волка не корми - всё равно  в лес смотрит
 так и вы  , нет  болота - найдем  :haha1:
/ и пару ведер с собой , ну  там  вдруг не сложится поехать на выходные и начнётся ломка , а тут ОПА оно  в вёдрах  вдома  е/ :big_smile1:
Записан

ваш единомышленник
vaska
Член клуба
Пользователи
*****

:) 22
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 2320



« Ответ #2 : Августа 23, 2012, 20:14:11 pm »

Цитировать
Скажи чесно, ти спецом засів там ????...
Клубней только так и можно заманить!!! :big_smile1:
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #3 : Августа 23, 2012, 20:30:19 pm »

сколько волка не корми - всё равно  в лес смотрит
 так и вы  , нет  болота - найдем  :haha1:
/ и пару ведер с собой , ну  там  вдруг не сложится поехать на выходные и начнётся ломка , а тут ОПА оно  в вёдрах  вдома  е/ :big_smile1:

Та прикол в тому, що це місце практично в зоні ЦЕНТРА МІСТА ....  :big_smile1: ... Так що нам болота не потрібно шукати...завжди "під рукою"...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #4 : Августа 23, 2012, 20:31:30 pm »

Цитировать
Скажи чесно, ти спецом засів там ????...
Клубней только так и можно заманить!!! :big_smile1:

Та ні...ми й так часто бачимось. Тут прикол в іншому...нехай Крава розповість...якщо захоче...чи зможе...  :big_smile1:
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
krava
Moderator
Пользователи
******

:) 21
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3120



« Ответ #5 : Августа 24, 2012, 06:44:20 am »

Ігор. Привіт. Дякую ще раз за технічку!!!!


А прикол весь в тому, що заманулося мені по полю хомячка вигуляти. Дріфт на травці. Я туди не раз заїжав. Та цьо всьо було коли канавка пересохша була.

Дома в мене повна хата гостей накликана на вечір. (21.08 в старшенького було Д.Н, і він в аккурант вернувся до-дому з Киева).

А я в кінці дня зустрів старого друга... Ну і після зустрічі соответственно запропонував підкинути його до-дому. Захали ще в магазину. Він купив собі до -дому диньку на вечір. Ідемо ми з Серьогою до нього. І тут поворот на зелене Дріфт-поле. :rap:
Ну і мисля - ну шо, давай!? На поле і троха дріфтанем...  :haha1:
Руль вліво і на поле. А там така тема: Половина болота вимощена битими кірпічами, Друга половина - лЁЁгкі говни. а за ними саме цьоє поле. Машина чиста.  :misdoubt:

Раніше в засуху - там було сухо. А тепер - ГОВНІІІІ.  :beated:
 
Аккуратно на лисих бубнах проїхали туди. Покрутили пыруети на полі... Ну шо? Назад? Ну давай. Тим більше, якщо їхати другою дорогою то крюк в аж три кільометри.   :baffle:

Ну шо, давай тою ж дорожкою, тим більше я вже й так трохи запізнююсь...

Ну під"їхали ми до цієго броду. Я ж панімаю, шо не всьо так просто. Включаю ЗАБЛАГОВРЕМЕННО другу кнопАчьку і потихеньку (от фрайер  :beat_brick: :beat_plaster: :beat_shot:), прикиньте- потихеньку пробую проїхати ці льогкі говни, бо дома ж гості і машина чиста. Мойка зараз в мої плани ну ніяк не входить.
 :beat_brick: :beat_plaster: :beat_shot:

Проповз я тихенько ці всі говни і... вперся колесами в висипаний шутер. А він зіграв роль отбойника. Водою та гімінцем від колес зробилася для моїх сліків горочка, на яку вони не вишкреблись. Піздец. стали.
 :beated:
Давай тихенко назад по колії...
Хер. Зариваемось.
Розкачку давай. - жопа.
Сіли на пузо.

І тут звонить Аннушка: "Ну где ты? Все уже пришли. Мы тебя одного ждёмЪ"
 :beat_brick: :beat_plaster: :beat_shot:
 :what:

Я канечьно: "Та я тут трохи застряв в одному місці. Але вже закінчую. То скоро буду. Але ви мене не чекайте і сідайте за стіл."
Далі звоню на "Швидку допомогу" Ігорю.

Ігор - молодець!!! Справжній друг. Кинув всы своъ справи і вже за пів-години був на месте...

Ну а шо далі - то цьо ви вже побачили.

А. Ще є відео від Серьоги з ютуба:



ПіСі:
До-речі. Цьо вже складається певна традиція, що я засідаю на одне з днів народжень в нашій сім"ї і ти, Ігор, мене витягуєш...
 :haha: :haha: :haha:
Минулий раз тоже була днюха і тоже мене чекали дома...
 :baffle:

Дякую тобі за оперативну допомогу, без тебе я б в ці дні залишився без стопки в руках.
 :big_smile:
Записан
krava
Moderator
Пользователи
******

:) 21
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3120



« Ответ #6 : Августа 24, 2012, 06:53:25 am »

тепер відповім на твою главну цітату:

Цитировать
Викинь цю гуму...купи щось типу "Олл терайн" БФ Гудріджа і не май геморою. Чи постав мої Гудріджи, Муд Террайн А/Т, вони на дисках...

нЄЄЄАААА!!!

Еслі я поставлю те, що ти пропонуєш - то тягати мене все-рівно прийдеться і говни будуть пасерйозней.
Горбатого вжЄЄЄ нічім не виправиш. Тіко то делов буде не на п"ять мінут,  а так з обіду і до чітирьох тракторів....
 :grimace:
 :haha: :haha: :haha:
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #7 : Августа 24, 2012, 15:14:46 pm »

Та зрозуміло...я вже подумав, що ти там не "сам" був...  :beat_plaster: ... місце тихе та душевне, та ще й практично в центрі...колись давно сам туди заїжджав...  :big_smile1: ...
З тебе шклянка Боржомі...і не спригуй.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #8 : Августа 24, 2012, 15:30:45 pm »

тепер відповім на твою главну цітату:

Цитировать
Викинь цю гуму...купи щось типу "Олл терайн" БФ Гудріджа і не май геморою. Чи постав мої Гудріджи, Муд Террайн А/Т, вони на дисках...

нЄЄЄАААА!!!

Еслі я поставлю те, що ти пропонуєш - то тягати мене все-рівно прийдеться і говни будуть пасерйозней.
Горбатого вжЄЄЄ нічім не виправиш. Тіко то делов буде не на п"ять мінут,  а так з обіду і до чітирьох тракторів....
 :grimace:
 :haha: :haha: :haha:


 :big_smile1: ....це точно... Але не парся, з останнього разу, коли я серйозно вляпався, маю координати УРАЛа з лебідкою... Тоді ті славні трактори порвали коробки і поїхали задом в село, вельми сварячись на життя(а м"о й на мене...) дуже вже нецензурними словами...  :bad_smile: ...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Совет клуба
Пользователи
*****

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #9 : Августа 24, 2012, 16:58:10 pm »

молодцы вот так и нужно дружить !!! у меня тоже есть Друг с лебедкой и на хамяке   :grimace:

p.s. фото ненашел че то на форуме :confuse:
Записан

krava
Moderator
Пользователи
******

:) 21
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3120



« Ответ #10 : Августа 26, 2012, 02:26:26 am »

Та зрозуміло...я вже подумав, що ти там не "сам" був...  :beat_plaster: ... місце тихе та душевне, та ще й практично в центрі...колись давно сам туди заїжджав...  :big_smile1: ...
З тебе шклянка Боржомі...і не спригуй.

коли і куди????
я про здибанку.

Сьодня? Завтра?
Коли?
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #11 : Августа 26, 2012, 06:21:46 am »

Та зрозуміло...я вже подумав, що ти там не "сам" був...  :beat_plaster: ... місце тихе та душевне, та ще й практично в центрі...колись давно сам туди заїжджав...  :big_smile1: ...
З тебе шклянка Боржомі...і не спригуй.

коли і куди????
я про здибанку.

Сьодня? Завтра?
Коли?

Завтра в Майдані зустріч по автошоу в вересні...заїжджай, там і розберемось. На 10-30 ранку.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
krava
Moderator
Пользователи
******

:) 21
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3120



« Ответ #12 : Августа 26, 2012, 08:59:43 am »

Та зрозуміло...я вже подумав, що ти там не "сам" був...  :beat_plaster: ... місце тихе та душевне, та ще й практично в центрі...колись давно сам туди заїжджав...  :big_smile1: ...
З тебе шклянка Боржомі...і не спригуй.

коли і куди????
я про здибанку.

Сьодня? Завтра?
Коли?

Завтра в Майдані зустріч по автошоу в вересні...заїжджай, там і розберемось. На 10-30 ранку.
ок.
Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
 Rambler's Top100 @Mail.ru