Марта 28, 2024, 19:08:33 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Клубные Наклейки находятся У ДИМ ДИМА .  прошу наклеивать у негоже для поддержания клубной скидки!
 
   НА САЙТ     Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: ЧІП тюнінг двигуна  (Прочитано 46347 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« : Апреля 12, 2013, 07:47:05 am »

В мене на кузові вже не залишилось живого місця...з підвіскою теж працюю щільно...і тепе і теде... вирішив нарешті відкрити капот і подивитись що там. З підсвідомості випливла міфічна фраза - "чіп тюнінг двигуна". Порився по буржуйським сайтам і знайшов таку фішку:



Переклад Гуглівський, а тому прикольний.

Після консультацій з Dim-Dim вияснилось, що повна ефективність чіп-модуля буде тільки в випадку наявності спортивної вихлопної системи та фільтру нульового опору.

Зупинився на вихлопній системі GIBSON:



Назва класна, як в легендарних гітар...   :feel_good: ...та і промо-ролик про цю систему вразив смачним звуком. До речі, підходить на ВСІ роки випуску Н3.

Готово:



Звук дійсно смачний та характерний, навіть без нульового фільтру та чіпа. До речі, інструкція до вихлопної вражає детальністю та наочністю. Багато фотографій та детальний опис процесу встановлення викликає підозри, що це все для наших автомеханіків...  :bad_smile:

Далі фільтр нульового опору:



Готово:



Навіть без чіпа робота двигуна змінилася на краще, стала рівною і плавною*...

Нарешті чіп-модуль:





Процес встановлення фігня повна, т-то просто та швидко.

РЕЗУЛЬТАТИ - відчутний(!) зріст потужності двигуна. Рівна та без ривків та провалів робота двигуна, на будь яких оборотах, та при будь яких ситуаціях. Навіть відчутна економія пального....в перші три тижня... В мене 22-25 л на сотку, це по місту, по трасі 20+. Чому витрати пального повернулися до попередніх результатів - будемо розбиратися. В мене є своя версія, що змінив заправку... Це підтверджується і іншою моєю автівкою, бензи згоряє набагато більше при тій же експлуатації, часу та віддалі.
Звук вихлопної GIBSON - БОМБА....типу  Harley на чотирьох колесах і в кузові...  :big_smile1: ...
Цікава штука - спостерігається неначе заторможеність коробки передач, т-то типу сповільнилось переключання на вищу передачу. Dim-Dim підкинув версію, що таким чином теж підвищується потужність... Але факт сповільнення КП ніяким чином не причиняє незручностей.

Результати не суб"єктивні ! Ми з другом одночасно робили цю процедуру та ділилися своїми враженнями. Все співпадає.

І на останок, звук вихлопної GIBSON може спричинити незручності ! Цей звук дуже відчутний в салоні, особливо при різкому збільшенні оборотів. Але краса вимагає жертв, прийшлось змиритись. Кому це не до вподоби, то може обрати будь яку альтернативну вихлопну систему.

Хто має час та бажання - встановлюйте це все. Не пожалкуєте.

Ціна питання в межах 1.5 тис $ ...плюс-мінус... Залежить від вихлопної системи.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #1 : Апреля 12, 2013, 07:51:05 am »

Окремо хочу подякувати Dim-Dim. За своєчасні поставки замовлень, детальні консультації та дуже суттєві підказки.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #2 : Апреля 12, 2013, 10:07:21 am »

класс!!! может и я решусь когда то  :big_smile:
Записан

ar4ik4447
Член клуба
Пользователи
*****

:) 12
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1901



« Ответ #3 : Апреля 12, 2013, 10:14:30 am »

В мене на кузові вже не залишилось живого місця...з підвіскою теж працюю щільно...і тепе і теде... вирішив нарешті відкрити капот і подивитись що там. З підсвідомості випливла міфічна фраза - "чіп тюнінг двигуна". Порився по буржуйським сайтам і знайшов таку фішку:



Переклад Гуглівський, а тому прикольний.

Після консультацій з Dim-Dim вияснилось, що повна ефективність чіп-модуля буде тільки в випадку наявності спортивної вихлопної системи та фільтру нульового опору.

Зупинився на вихлопній системі GIBSON:



Назва класна, як в легендарних гітар...   :feel_good: ...та і промо-ролик про цю систему вразив смачним звуком. До речі, підходить на ВСІ роки випуску Н3.

Готово:



Звук дійсно смачний та характерний, навіть без нульового фільтру та чіпа. До речі, інструкція до вихлопної вражає детальністю та наочністю. Багато фотографій та детальний опис процесу встановлення викликає підозри, що це все для наших автомеханіків...  :bad_smile:

Далі фільтр нульового опору:



Готово:



Навіть без чіпа робота двигуна змінилася на краще, стала рівною і плавною*...

Нарешті чіп-модуль:





Процес встановлення фігня повна, т-то просто та швидко.

РЕЗУЛЬТАТИ - відчутний(!) зріст потужності двигуна. Рівна та без ривків та провалів робота двигуна, на будь яких оборотах, та при будь яких ситуаціях. Навіть відчутна економія пального....в перші три тижня... В мене 22-25 л на сотку, це по місту, по трасі 20+. Чому витрати пального повернулися до попередніх результатів - будемо розбиратися. В мене є своя версія, що змінив заправку... Це підтверджується і іншою моєю автівкою, бензи згоряє набагато більше при тій же експлуатації, часу та віддалі.
Звук вихлопної GIBSON - БОМБА....типу  Harley на чотирьох колесах і в кузові...  :big_smile1: ...
Цікава штука - спостерігається неначе заторможеність коробки передач, т-то типу сповільнилось переключання на вищу передачу. Dim-Dim підкинув версію, що таким чином теж підвищується потужність... Але факт сповільнення КП ніяким чином не причиняє незручностей.

Результати не суб"єктивні ! Ми з другом одночасно робили цю процедуру та ділилися своїми враженнями. Все співпадає.

І на останок, звук вихлопної GIBSON може спричинити незручності ! Цей звук дуже відчутний в салоні, особливо при різкому збільшенні оборотів. Але краса вимагає жертв, прийшлось змиритись. Кому це не до вподоби, то може обрати будь яку альтернативну вихлопну систему.

Хто має час та бажання - встановлюйте це все. Не пожалкуєте.

Ціна питання в межах 1.5 тис $ ...плюс-мінус... Залежить від вихлопної системи.


класс :big_smile1: я все это поставил кроме "чипа" только выхлоп у меня BORLA !!!RNR а как ставить этот чип модуль???настраивать нужно???где брал???хочу!!!!! :haha1: :haha1:
Записан
Alex_zhr
YelloW
Кандидат
Пользователи
***

:) 2
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 142


YelloW


« Ответ #4 : Апреля 12, 2013, 11:01:19 am »

Комрады.  В киеве есть вот такие девайсы и люди которые танцуют с бубном что он стал как влитой. http://www.bullydog.com/. К сожалению моего хому он не поодерживает, потому чиповался жестко у Хасана. Жестко значит без возможности возврата к первичным настройкам. Доволен как бегемот.
Боец который ставит булли известен как витя-Джип. рекомендован по всем статьям.
По каэновскому нулевику тоже есть достойная альтернатива которая ставится в родной бокс фильтра. И не надо ничего монтировать и ломать копья. Но по фильтрам на забывайте про их обслуживание. Я обычно ставлю еще и с двойным запасом по площади. К примеру если движок на 3-4 литра я ставлю фильтр на 6-8 литров. Нулевик такого размера как на рисунке я не ставлю больше чем на 3 литра. Масло для фильтра либо родное kn либо jacky.
Фильтр нужного размера на моего хому еще не пришел(((
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #5 : Апреля 12, 2013, 18:50:59 pm »

класс!!! может и я решусь когда то  :big_smile:

Так можна ж поступово...вихлопна...чіп...фільтр... Чи в будь якій послідовності. Головне, щоб в кінці було ВСЕ це...а потім почується чи прочитається про ще щось...і захочеться ще щось доставити....і так далі. Це ж процес, хоббі... і результат не так і важливий...  :big_smile1: ...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #6 : Апреля 12, 2013, 18:57:44 pm »


класс :big_smile1: я все это поставил кроме "чипа" только выхлоп у меня BORLA !!!RNR а как ставить этот чип модуль???настраивать нужно???где брал???хочу!!!!! :haha1: :haha1:


Чіп-модуль - http://auto.fanauto.com.ua/goods/9909469/index.html .
Налаштовувати НЕ ТРЕБА. Модуль вже йде з готовими налаштуваннями. Ставити дуже просто і швидко. Там інструкція, зрозуміла навіть блондинкам(з картинками і фото)...  :big_smile1:

Весь смак в тому, що нічого ламати, знімати, змінювати і теде тепе НЕ ТРЕБА. А  якщо з певних причин не сподобається, то модуль просто знімається і все стає як і раніше.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #7 : Апреля 12, 2013, 19:06:24 pm »

Комрады.  В киеве есть вот такие девайсы и люди которые танцуют с бубном что он стал как влитой. http://www.bullydog.com/. К сожалению моего хому он не поодерживает, потому чиповался жестко у Хасана. Жестко значит без возможности возврата к первичным настройкам. Доволен как бегемот.
Боец который ставит булли известен как витя-Джип. рекомендован по всем статьям.
По каэновскому нулевику тоже есть достойная альтернатива которая ставится в родной бокс фильтра. И не надо ничего монтировать и ломать копья. Но по фильтрам на забывайте про их обслуживание. Я обычно ставлю еще и с двойным запасом по площади. К примеру если движок на 3-4 литра я ставлю фильтр на 6-8 литров. Нулевик такого размера как на рисунке я не ставлю больше чем на 3 литра. Масло для фильтра либо родное kn либо jacky.
Фильтр нужного размера на моего хому еще не пришел(((


Фільтр-нульовик, який ставиться в рідний бокс повітряного фільтра я в курсі. Але захотілось саме цей...добре не подумавши. Справа в тому, що при цьому варіанті шнорхель стає просто навісною цяцькою, без функціональності...ну і так далі, є деякі моменти.
І саме головне, в нас на периферії немає автомайстрів, які не те що в змозі щось толкове зробити по даній і подібних темах, а навіть і не чули про більшість примочок. А отже приходиться самому читати та взнавати...консультуватись по телефону, розповідати тим же майстрам як ставити, що відключати і перезавантажувати...самому приймати участь переробках... і так далі і тому подібне......
А отже - "...и опыт сын ошибок трудных..." (с) ....  :bad_smile:
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
ar4ik4447
Член клуба
Пользователи
*****

:) 12
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1901



« Ответ #8 : Апреля 12, 2013, 19:35:25 pm »


класс :big_smile1: я все это поставил кроме "чипа" только выхлоп у меня BORLA !!!RNR а как ставить этот чип модуль???настраивать нужно???где брал???хочу!!!!! :haha1: :haha1:


Чіп-модуль - http://auto.fanauto.com.ua/goods/9909469/index.html .
Налаштовувати НЕ ТРЕБА. Модуль вже йде з готовими налаштуваннями. Ставити дуже просто і швидко. Там інструкція, зрозуміла навіть блондинкам(з картинками і фото)...  :big_smile1:

Весь смак в тому, що нічого ламати, знімати, змінювати і теде тепе НЕ ТРЕБА. А  якщо з певних причин не сподобається, то модуль просто знімається і все стає як і раніше.


спасибо :big_smile1:фильтр только не забывай чистить каждые 5-4тыса то я ссебе чуть беды не наделал !!
Записан
Alex_zhr
YelloW
Кандидат
Пользователи
***

:) 2
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 142


YelloW


« Ответ #9 : Апреля 12, 2013, 22:10:00 pm »


А отже - "...и опыт сын ошибок трудных..." (с) ....  :bad_smile:

Поверь в киеве тоже самое...((
Я по этой причине всегда смотрю кто и что делает с моей машиной.... И при малейшем отклонении получают п...й. Единственный мастер которому оставляю машину - Витя. Не пожалел ну разу. Причем подход творческий. Он не идет по накатанной ставя только оригинал, а делает все сообразно задаче. Я к примеру знаю что вырезать на хомяке катализаторы кроме него некому.  И если надо менять один подшипник а за ним пойдет второй - он меняет оба сразу...и не ждет что я приеду через неделю с потекшим сальником.
А по факту, даже платя не реальные бабки, мы не получаем и десятой доли того за что платим((((

Записан
ar4ik4447
Член клуба
Пользователи
*****

:) 12
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1901



« Ответ #10 : Апреля 12, 2013, 22:33:25 pm »



А по факту, даже платя не реальные бабки, мы не получаем и десятой доли того за что платим((((



100%   
мутантят по черному
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #11 : Апреля 13, 2013, 05:09:39 am »



спасибо :big_smile1:фильтр только не забывай чистить каждые 5-4тыса то я ссебе чуть беды не наделал !!


Дякую, я в курсі. Але класно що нагадав...якраз пора чистити фільтр... Сьогодні їду до майстра, не працюють стопи та ліва сторона поворотників... Це сталося після встановлення сигнальних дудок і компресора. Про поворотники знав, але ігнорнув. А от про стопи таксисти повідомили, а то фіг би й знав...  :big_smile1:
І так кожен раз...змінив магнітолу - вирубилась сигналізація...налаштували сигналізацію - вирубили брелок доступу, відкриваю ключем... Ніяк не можу зрозуміти, що наробили з правою стороною передка - регульований Ранчо, та обидві шарові накрились за 9 місяців...і так далі і тому подібне. Кожне втручання майстрів, навіть незначне, викликає нові проблеми....нутром чую, так не повинно бути...  :bad_smile:
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #12 : Апреля 13, 2013, 05:25:01 am »


А отже - "...и опыт сын ошибок трудных..." (с) ....  :bad_smile:

Поверь в киеве тоже самое...((
Я по этой причине всегда смотрю кто и что делает с моей машиной.... И при малейшем отклонении получают п...й. Единственный мастер которому оставляю машину - Витя. Не пожалел ну разу. Причем подход творческий. Он не идет по накатанной ставя только оригинал, а делает все сообразно задаче. Я к примеру знаю что вырезать на хомяке катализаторы кроме него некому.  И если надо менять один подшипник а за ним пойдет второй - он меняет оба сразу...и не ждет что я приеду через неделю с потекшим сальником.
А по факту, даже платя не реальные бабки, мы не получаем и десятой доли того за что платим((((



Та так в усьому...платимо шалені кошти, а отримуємо геморой...за свої ж кровні. І це від покупки зіпсованих продуктів з перебитим* терміном придатності, до дорогих речей... Так чому має бути виключення в сфері автосервісу...  :big_smile1: ...
Якесь зачароване коло...і виходу немає.
Недавно придбав телефон, Нокію 920. Не Бог зна що, але все ж десь до 6000 грн. Через три дня просто вирубилась. В магазині насвистіли про вину користувача і теде і тепе... Я вже давно не сварюсь, не злюсь і не вирішую* проблеми, бережу нерви. Просто направляю молодшого адвоката, і все типу по закону. Нехай їм буде геморой і тріпка нервів...  :big_smile1: ...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
PMR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 2090


Нummer не машина а ...!


« Ответ #13 : Апреля 13, 2013, 23:48:21 pm »

Цитировать
В магазині насвистіли про вину користувача і теде і тепе...
..........купил я как то туфли ,  дома примерил  и на пол пути к дивану  отлетел каблук, с утра в магазине мне рассказали то же самое , мол и тедэ и тэпэ  ,  в сервис  мол идите , ну взгруснул  я и туфли положил  им на витрину  , собирался было уйти , но они окликнули меня  и отдали деньги
PS..  ах да , забыл сказать  - когда туфли ложил на витрину  вложил в этот посыл всю свою грусть и  обиду на их магазин   -  ну  короче витрина в гавно , на полу куча битого стекла , вперемешку с модными обувными  аксесуарами и кассовым аппаратом  в купе  ,  красивые белые  лица и  удивительно глубокий взгляд стеклянных глаз администратора , продавца, охранника , :haha: , но деньги отдали  :greedy:
Записан

ваш единомышленник
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #14 : Апреля 14, 2013, 07:46:21 am »


..........купил я как то туфли ,  дома примерил  и на пол пути к дивану  отлетел каблук, с утра в магазине мне рассказали то же самое , мол и тедэ и тэпэ  ,  в сервис  мол идите , ну взгруснул  я и туфли положил  им на витрину  , собирался было уйти , но они окликнули меня  и отдали деньги
PS..  ах да , забыл сказать  - когда туфли ложил на витрину  вложил в этот посыл всю свою грусть и  обиду на их магазин   -  ну  короче витрина в гавно , на полу куча битого стекла , вперемешку с модными обувными  аксесуарами и кассовым аппаратом  в купе  ,  красивые белые  лица и  удивительно глубокий взгляд стеклянных глаз администратора , продавца, охранника , :haha: , но деньги отдали  :greedy:

"Лёлик, но это же не эстэтично…"(с) ....  :big_smile1:

Аналогічно...тільки були дуже дорогі жіночі чоботи...дааавно було.
Але вже давно вигідніше, ефективніше та без певних наслідків.... бути чемним і типу законопослушним громадянином. Та і адвокатські штучки вражають подібних мудаків глибше і дорожче... Хоча...інколи дійсно стриматись неможливо...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #15 : Сентября 01, 2015, 17:22:05 pm »



Методом тика(за два роки) визначив, що від цього чіпа кращий ефект при кращому пальному.
Вчора нарешті детально почитав про цей чіп - http://www.autotrucktoys.com/hummer/JET-Hummer-H3-Performance-Chip-Module--PRD24495.aspx   так там десь так і пише...   :big_smile1: На своєму п"ятому десятку зробив досить несподіваний висновок - інструкції треба читати...хоч інколи.
Хоча, авто до пального геть не вредне, їсть все з одинаковим апетитом і приблизно з одинаковим ефектом.


Хотів запитати...чи хтось ставив, чи чув за модуль SPRINT BOOSTER(модуль управления дроссельной заслонкой). Як цей модуль працює на Н3, чи варто паритись ?

Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #16 : Сентября 01, 2015, 17:25:08 pm »

А, забув сказати, вже найшов де можна замовити - http://sprintbooster.inteprice.com/catalogue.html?category=cat_aa-0200-:0017 . Можна ще пошукати... Але треба спочатку взнати детально.
От і думаю, чи варто, чи буде як з проставками та багато з чим іншим )))
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #17 : Сентября 01, 2015, 19:56:56 pm »



Методом тика(за два роки) визначив, що від цього чіпа кращий ефект при кращому пальному...



Цю штуку Jet Performance под капотом десь ставлять чи в дiагностичний роз'ем у салонi ?
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #18 : Сентября 01, 2015, 22:04:28 pm »



Методом тика(за два роки) визначив, що від цього чіпа кращий ефект при кращому пальному...



Цю штуку Jet Performance под капотом десь ставлять чи в дiагностичний роз'ем у салонi ?


Під капотом, десь за бачками омивача і охолоджувальної... Ставити 5 хв з перекуром ))) Роз"єднав провід, поставив чіп в гніздо і приєднав провід в гніздо чіпа. Все.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #19 : Сентября 03, 2015, 15:46:37 pm »

Вже замовив цю штуку:




Мене хвилювало "снижение времени реакции двигателя при переходе на пониженную передачу", а також "на невысоких оборотах двигатель вдвое быстрее отвечает на команды водителя по сравнению с заводской настройкой"...
Поставлю, поїжджу трохи та розповім про відчуття.



Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #20 : Сентября 03, 2015, 16:50:42 pm »

Буду ждать отзывов, хотел на мерса поставить, но что не решился.
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #21 : Сентября 03, 2015, 17:41:16 pm »

Буду ждать отзывов, хотел на мерса поставить, но что не решился.


Попробую на Хаммері, якщо більш-менш, то потім на Фініка поставлю.
А, проконсультувався, якщо стоїть чіп двигуна типу Jet Performance,  то модуль SPRINT BOOSTER начебто ніяк заважати не буде. Типу паралельні лінії впливу які типу не перетинаються...хоча, є певні сумніви на рахунок "снижение времени реакции двигателя при переходе на пониженную передачу". Вірніше чи не буде швидка реакція SPRINT BOOSTER якимсь чином впливати на постійне пониження передачі Jet Performance при сильнішому натисненні педалі "газу" і як це буде виглядати на практиці... Є питання, багато...але ніхто нічого толком сказати не може. Значить, як завжди, "метод тика"... А Дім-Діма не хочеться постійно задовбувати запитаннями і консультаціями, вже самому не зручно )
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #22 : Сентября 03, 2015, 17:51:15 pm »

Про Jet Performance і SPRINT BOOSTER, це вже прислали специ з фірми продавця SPRINT BOOSTER :
" модуль мощности никогда не вступает в конфликт со спринт-бустер, так как каждый из них отвечает за свой "фронт". каждый модуль корректирует совершенно разные сигналы, и влияет каждый на свое - спринт только подает сигнал от 0 до 5 вольт в блок управления, а модули мощности уже корректируют сигналы исполнительных устройств (форсунки, датчики и т.д.)"
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #23 : Сентября 03, 2015, 18:24:42 pm »

тут главное самому все почувствовать , так как за частую никто из продавцов не имеет опыта в практическом использовании этих девайсов .
Записан

alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #24 : Сентября 03, 2015, 19:44:45 pm »

Фигня этот бустер, просто за меньший ход педали газа сильнее открывает дроссельную заслонку.
Типа только нажал, а оно уже поехало. Эффект плацебо, что больше коней.
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #25 : Сентября 03, 2015, 19:50:00 pm »

Фигня этот бустер, просто за меньший ход педали газа сильнее открывает дроссельную заслонку.
Типа только нажал, а оно уже поехало. Эффект плацебо, что больше коней.

Ну десь так і є. Тільки боротьба не за "коней", а за оптимізацію управління. Jet Performance тормозить трохи при переключенні передач, типу набирає мощу, буває скидує передачу не в тему і т.п.. От і цікаво як вони разом будуть працювати, та і взагалі. Треба пробувати, теорія це одне, а практика це життя )
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #26 : Сентября 03, 2015, 19:52:50 pm »

тут главное самому все почувствовать , так как за частую никто из продавцов не имеет опыта в практическом использовании этих девайсов .

Ну так ) Все життя прагнення "самому все почувствовать" )))
В наші краї не збираєшся ? Могли б десь проїхатись, в експедиціонному режимі. Ліси, озера, можна в гори...
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #27 : Сентября 03, 2015, 23:05:09 pm »

Пока не собирался к вам в гости , может Саня опять нас соберет ближе к зиме ?
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #28 : Сентября 04, 2015, 15:23:47 pm »

Пока не собирался к вам в гости , может Саня опять нас соберет ближе к зиме ?

Ближе к зиме холодно и грязно... Неуловимый казав, що буде в середині вересня. Ладна, поживемо побачимо.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #29 : Сентября 06, 2015, 10:35:14 am »

Отримав СПРІНТ БУСТЕР, завтра, якщо вийде, то поставлю.

Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #30 : Сентября 06, 2015, 12:31:31 pm »

ждем впечатлений  :big_smile:
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #31 : Сентября 07, 2015, 13:16:40 pm »

Встановив без проблем. Випробував на трасі. Перші враження - результатом задоволений, дуже, особливо в "червоному" режимі. Зникли всі недоліки при переходах на різні передачі, особливо на вищі. Обгони як по маслу, розгін теж змінився в кращу сторону. Особливо "швидкого старту" не помітив, ну тільки трішки швидше, але я боровся не за це, та і старти особливо не перевіряв. Тепер в простому режимі їздити не захочеться )
Завтра ще в міському режимі обкатаю, але це вже так, для годиться.
Головне, що отримав позитив)
От на легкі пузотьори ця штука дійсно дасть копоті.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #32 : Мая 16, 2016, 14:15:27 pm »

Не нашёл кто сможет чипануть хамяка у нас в городе, в Киеве одна из ведущих контор тоже отказалась сославшись на незначительный прирост мощности - "мы этим не занимаемся".

В общем купил как RnR чип Jet Perfomance stage 1 (Это для тех, кто не ставит холодный впуск).
Пришла цацка, после ремонта буду ставить пробовать.

Ставится в разрез PCM модуля ЭБУ хамяка. Вот в этот чёрный:




Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #33 : Мая 16, 2016, 16:49:23 pm »

Не нашёл кто сможет чипануть хамяка у нас в городе, в Киеве одна из ведущих контор тоже отказалась сославшись на незначительный прирост мощности - "мы этим не занимаемся".

В общем купил как RnR чип Jet Perfomance stage 1 (Это для тех, кто не ставит холодный впуск).
Пришла цацка, после ремонта буду ставить пробовать.

Ставится в разрез PCM модуля ЭБУ хамяка. Вот в этот чёрный:








Я вже спостерігав як на двох Н3 ставлять Jet Perfomance. Тепер сам можу за 10-15 хв поставити )

А, встанови собі SPRINT BOOSTER, непогана фішка. В "червоному" режимі будеш стартувати з місця підпригуючи, кручє пузотьора ) Та і на обгонах дуже і дуже допоміжне.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #34 : Мая 16, 2016, 17:10:55 pm »

В мене цiль намба ван - розiбратися що с переднiм мостом.
Потiм вже буду всi цi цяцькi встановлювати yes
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #35 : Мая 16, 2016, 17:21:04 pm »

В мене цiль намба ван - розiбратися що с переднiм мостом.
Потiм вже буду всi цi цяцькi встановлювати yes

Ну, удачі в розборках з переднім мостом )))

А різні і всякі цяцьки(і не тільки про авто))) це НЕ необхідність, це так - вибрики. Але як же вони радують і прикрашають життя )))
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #36 : Июля 02, 2016, 13:29:50 pm »

Я вже спостерігав як на двох Н3 ставлять Jet Perfomance. Тепер сам можу за 10-15 хв поставити )

Як зняти цi кляти роз'єми ?
На малюнках що були в комлекти якось незрозумило, на сайтi на фотках теж  не так як на хомяках. Начє все теж саме, але є вiдмiнностi.

Можна на пальцях розтлумачити ? yes 
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #37 : Июля 02, 2016, 17:25:10 pm »

Я вже спостерігав як на двох Н3 ставлять Jet Perfomance. Тепер сам можу за 10-15 хв поставити )

Як зняти цi кляти роз'єми ?
На малюнках що були в комлекти якось незрозумило, на сайтi на фотках теж  не так як на хомяках. Начє все теж саме, але є вiдмiнностi.

Можна на пальцях розтлумачити ? yes 


Ні, описати не вийде, треба щоб на місці, практично )
Але скажу таку штуку... перший "чіп" НЕ ПІДІЙШОВ. Намагалися втикнути годину, нічого не виходило. Мені прислали ДВА "чіпа", мені і товаришу. Товаришу відразу поставили, а мені вовтузилися годину і нічого не вийшло. Два одинакових чіпа на одинакові автомобілі )))
Висновок - не всі одинакові чіпі такі вже і одинакові ) Відіслав назад, через деякий прислали новий чіп і все підійшло.
Там є якась невелика різниця, постачальники самі путаються )
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #38 : Июля 08, 2016, 15:54:51 pm »

Я вже спостерігав як на двох Н3 ставлять Jet Perfomance. Тепер сам можу за 10-15 хв поставити )


Як зняти цi кляти роз'єми ?
На малюнках що були в комлекти якось незрозумило, на сайтi на фотках теж  не так як на хомяках. Начє все теж саме, але є вiдмiнностi.

Можна на пальцях розтлумачити ? yes 



Ні, описати не вийде, треба щоб на місці, практично )


Я вже усю голову зламав. Ничого не виходить.
Ось фотка с сайта jet perfomance як воно типа на H3



Але в мене ось такая х..ня:




У вас так було ?

Наскільки я розумію треба натиснути на 1, потим тягнути за 2 наверх.
Намагався це зробити - нифiга.

Там якась червона штука. Вона під номером 3 на фото. Може з нею шось треба зробити ?




Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #39 : Июля 08, 2016, 16:08:30 pm »

Зробимо по іншому. Попросив написати сюди нашого справжнього профі, який знає Н3.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #40 : Июля 08, 2016, 16:16:06 pm »

Дуже дякую.
Записан
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #41 : Июля 08, 2016, 18:01:36 pm »

Короче, разобрался как снять.
Эти красные штуки - фиксаторы, их надо потянуть вверх.
Пришлось сделать некий крючок, чтобы поддеть их и потянуть вверх.
Уродство ещё то, как в жигулях - подлезть крайне неудобно.

Но рано радовался.

Чип блок теперь съел место и я тупо не могу поставить разъём на место, он упирается в бачок с охлаждающей жидкостью.



Я не пойму как у вас так всё легко вышло сделать ? Бачок демонтировать не надо ?

Отдельно вставить в блок все разъёмы невозможно - не хватает длины. Т.е. втыкать только всё по месту. Но как ?

Записан
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #42 : Июля 08, 2016, 20:16:30 pm »

Так, прошу прощения столь частые посты, но я всё сделал.
Фух. Ура.

Теперь бы и я сделал всё за 15 минут  :ah:  :ah:  :ah:

Весь секрет в том, что лучше всего открутить бачки с омывайкой и охлаждайкой и слегка подвинуть, тогда места становится нормально для работы.

Бачки на трёх болтах. Два сбоку и один в глубине. Отвинтив их слега приподнять вверх и можно отодвинуть для получения оперативного простора.

Всё сделал, одел клемму аккумулятора, завёл - всё ок. Чеков нет, ошибок сканер не показал.
И, конечно, я выехал проверить на пустое шоссе.

При обычной спокойной езде всё как и было, ничего не заметил. Ускорения пробовал от 60 и от 80 км/ч - очень приятно стало ехать.
Автомат передачи подтыкает вовремя, не тупит. Ускорение уверенное и чувствуется напор такой приятный. Я доволен !

По расходу и другим режимам напишу как соберу статистику.
Записан
Hard
Член клуба
Пользователи
*****

:) 0
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 133



« Ответ #43 : Июля 08, 2016, 20:27:38 pm »

Так, прошу прощения столь частые посты, но я всё сделал.
Фух. Ура.

Теперь бы и я сделал всё за 15 минут  :ah:  :ah:  :ah:

Весь секрет в том, что лучше всего открутить бачки с омывайкой и охлаждайкой и слегка подвинуть, тогда места становится нормально для работы.

Бачки на трёх болтах. Два сбоку и один в глубине. Отвинтив их слега приподнять вверх и можно отодвинуть для получения оперативного простора.

Всё сделал, одел клемму аккумулятора, завёл - всё ок. Чеков нет, ошибок сканер не показал.
И, конечно, я выехал проверить на пустое шоссе.

При обычной спокойной езде всё как и было, ничего не заметил. Ускорения пробовал от 60 и от 80 км/ч - очень приятно стало ехать.
Автомат передачи подтыкает вовремя, не тупит. Ускорение уверенное и чувствуется напор такой приятный. Я доволен !

По расходу и другим режимам напишу как соберу статистику.

я пока чет не могу вьехать в том для чего эти танцы с бубном..... грубо говоря как я понимаю уменьшаем время срабатывания коробки в переключении скоростей???  типо резвее разгоняется???
Записан
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #44 : Июля 08, 2016, 20:59:23 pm »

Ну там комплексно всё идёт. Управление двигателем, коробкой.
Да, всё для большей мощности и большего комфорта в работе.


У меня в планах ещё сделать ещё тюнинг дроссельной заслонки.
Или готовую куплю или найду мастера тут у нас.

Американцы писяют кипятком от данного мода.
Записан
Hard
Член клуба
Пользователи
*****

:) 0
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 133



« Ответ #45 : Июля 08, 2016, 21:09:56 pm »

Ну там комплексно всё идёт. Управление двигателем, коробкой.
Да, всё для большей мощности и большего комфорта в работе.


У меня в планах ещё сделать ещё тюнинг дроссельной заслонки.
Или готовую куплю или найду мастера тут у нас.

Американцы писяют кипятком от данного мода.

улыбаюсь , когда читаю строки про мощность и комфорт))) я как бы не в злую сторону))) просто тут давече кто-то про наддув писал на тройке))) теперь чипование)) не спорю, что машину делаете под себя)) просто как-то слишком много меняем всего)) я склонен просто к мысли что все должно быть как задумал производитель)) если это не мешает работе)))может я конечно и не прав))) сколько людей столько и мнений)))
 еще хотел спросить как должен выглядеть тюнинг дросселя??? ну я именно про хомяка)) если есть такие мысли значит уже или видели)) или есть планы уже)))
Записан
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #46 : Июля 08, 2016, 21:26:09 pm »

Ну каждому своё. Кого-то всё устраивает в стоке, а кому-то всё время хочется под себя что-то менять.

Тюнинг дроссельной заслонки американцы делают путём небольшой расточки внутренней части и последующей зеркальной полировки внутри.
В общем больше воздуха с меньшим сопротивлением попадает в двигатель.

Улучшается отклик на педаль газа по всему диапазону оборотов, особенно с низов, чуток падает расход.
Записан
Худой
Член клуба
Пользователи
*****

:) 0
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 910



« Ответ #47 : Июля 08, 2016, 21:55:13 pm »

Ну каждому своё. Кого-то всё устраивает в стоке, а кому-то всё время хочется под себя что-то менять.

Тюнинг дроссельной заслонки американцы делают путём небольшой расточки внутренней части и последующей зеркальной полировки внутри.
В общем больше воздуха с меньшим сопротивлением попадает в двигатель.

Улучшается отклик на педаль газа по всему диапазону оборотов, особенно с низов, чуток падает расход.


Блин а.. И я такое хочу, только на двойку. Есть что-нить?
задолбали уже олени, кидающиеся под колёса (наверное, думающие что этот крокодил ехать не умеет со старта)...
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #48 : Июля 08, 2016, 22:41:24 pm »

Ну каждому своё. Кого-то всё устраивает в стоке, а кому-то всё время хочется под себя что-то менять.

Тюнинг дроссельной заслонки американцы делают путём небольшой расточки внутренней части и последующей зеркальной полировки внутри.
В общем больше воздуха с меньшим сопротивлением попадает в двигатель.

Улучшается отклик на педаль газа по всему диапазону оборотов, особенно с низов, чуток падает расход.



Блин а.. И я такое хочу, только на двойку. Есть что-нить?
задолбали уже олени, кидающиеся под колёса (наверное, думающие что этот крокодил ехать не умеет со старта)...



http://www.sprintbooster.com.ua/catalogue.html?category=cat_aa-0200-:0017  - почни з цього. Прикольна штука, впливає на старт і розгон. Потім можна чіп поставити...і все інше, якщо ще немає...нульовка, прямоток, турбіна................................................і панєслась................. )))
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #49 : Июля 08, 2016, 22:47:43 pm »

Так, прошу прощения столь частые посты, но я всё сделал.
Фух. Ура.

Теперь бы и я сделал всё за 15 минут  :ah:  :ah:  :ah:

Весь секрет в том, что лучше всего открутить бачки с омывайкой и охлаждайкой и слегка подвинуть, тогда места становится нормально для работы.

Бачки на трёх болтах. Два сбоку и один в глубине. Отвинтив их слега приподнять вверх и можно отодвинуть для получения оперативного простора.

Всё сделал, одел клемму аккумулятора, завёл - всё ок. Чеков нет, ошибок сканер не показал.
И, конечно, я выехал проверить на пустое шоссе.

При обычной спокойной езде всё как и было, ничего не заметил. Ускорения пробовал от 60 и от 80 км/ч - очень приятно стало ехать.
Автомат передачи подтыкает вовремя, не тупит. Ускорение уверенное и чувствуется напор такой приятный. Я доволен !

По расходу и другим режимам напишу как соберу статистику.


Коли поставив цей чіп, то в мене було таке враження, що автомат став затягувати переключення на вищу передачу, типу вижимав по максимуму всю потужність з кожної передачі...щось типу того. Для бездоріжжя класно, на трасі напрягало. Більш-менш вирівнялося коли поставив спрінт-бустер...та і то, тільки на червоному режимі.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
Страниц: [1] 2  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
 Rambler's Top100 @Mail.ru