Марта 28, 2024, 15:09:39 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Клубные Наклейки находятся У ДИМ ДИМА .  прошу наклеивать у негоже для поддержания клубной скидки!
 
   НА САЙТ     Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Акустика  (Прочитано 10384 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« : Сентября 05, 2015, 08:53:10 am »

Про голови* багато писали, а от про саму систему акустики щось геть немає. А голова* без акустики то так, пшик )))
Коротко опишу свою акустичну систему, бо прийшов час для заміни...типу нехай залишиться в архіві.

Голови в мене завжди однодінові, чисто під музику. Зараз стоїть черговий Кларіон.
З усіх дверцят видалив штатну акустику і замінив на непогані трьохполоски - це основа звуку, в принципі. Марки не пам"ятаю, давно було, та це і не так важливо. Вибір широкий, можна підібрати під свій смак та з різним ціновим діапазоном.
На передні стійки добавив "піщалки"(високочастотки), тільки розвернув до сидінь, а не на скло, як було в штатному варіанті. Принцип - динамік біля водія направлена на пасажира, а біля пасажира на водія. Високі частоти мусять йти прямо на слухача, а не відбиватись чи ще щось...це низьким пофіг куди лупити  А на передні дверцята, зверху під склом, добавив середньочастотні динаміки. Все по фен шую))) Від високих зверху, через середні посередині, до низьких(трьохполосок) знизу дверцят.






Над задніми сидіннями добавив високочастотки(піщалки). Високих завжди не вистачає, от середина буде йти з передніх дверок, а низів вистачає з динаміків низу дверок+субвуфер.:





Тепер задні дверцята... Поставив двохполоски(без басів) та високочастотні. Всього то тільки зайняв пусте місце в дверях)))




Ну, хотів без субвуфера, але пішов по класичному шляху, все ж поставив. Суб зайняв трохи багажника, але то таке....красота требует жертв)



Всю цю хрєнь кочегарить  підсилювач...ще плюс багато різних примочок, блочків і всякого такого різного:



Загальний вигляд :




Це коротко, в загальному, без технічних деталей. Технічні тонкощі краще знають специ, замовник повинен тільки знати та уявляти, що саме він хоче мати в результаті та вичавити це з виконавця, який постійно намагається розповісти, що "так не можа" і "це неможливо" і всяке таке подібне. Тут головне, потім розібратись в регуляторах та налаштувати звук під себе, через регулятори на підсилювачі, на субвуфері, і звичайно, на голові. В мене на це пішло роки два)))

Така деталь, що боротьбу вів не за потужність гучності, а за якість. І звук в салоні вийшов смачним та якісним. Звичайно, не ідеал...але все ж.
 Зараз напрацьовую повну заміну...час іде, нові розробки і всяке таке інше....



Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #1 : Сентября 06, 2015, 01:47:51 am »

Я знаю что в авто музыке нет совершенства как и лучшего в игре на гитаре, но очень жду что же заменит эту всю супер систему .
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #2 : Сентября 06, 2015, 08:16:15 am »

Я знаю что в авто музыке нет совершенства как и лучшего в игре на гитаре, но очень жду что же заменит эту всю супер систему .

"Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь."(Сальвадор Фелип Хасинт Дали Доменек)
Но стараться нужно )

Працюю над цим питанням...З"явились нові акустичні системи...нові розробки динаміків...нові підсилювачі...
Т-то вирішив піти шляхом інтенсивного вдосконалення, а не екстенсивного. Замість збільшення потужностей та кількості буду підвищувати якість.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #3 : Сентября 09, 2015, 17:29:25 pm »

Забув дописати...по темі...теж про акустику)
На місце штатного підсилювача(ідеальне місце для компресора) встановив компресор:



Компресор поки що тільки для дудок:





Це типу зовнішня акустика) Класна штука...сліпі*, які повзають з мобілками під вухом вздовж і поперек дороги, повертаються в реальність від звуку цих дудок і миттєво випригують з дороги на газони, тротуари і тп...а лівополосних слимаків(улиток) миттєво здуває на крайню праву.

До речі, компресор планую вписати в систему авто підкачки коліс...коли буде натхнення і шалене бажання )

Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #4 : Сентября 10, 2015, 10:22:12 am »

Класс, это то что хотел сделать все время себе, но когда передумал ставить пневмоподушки на задок и эту идею пришлось отложить в долгий ящик.
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #5 : Марта 22, 2016, 16:11:21 pm »

Поміняв чергову голову, поставив Alpine CDE-195BT, модель 2015 року. Головні вимоги були - якість звуку, читання файлів FLAC, CD/USB, вхід USB на передній панелі і так далі...але саме головне - звук.




Поставив і відразу передумав міняти акустику яку встановив раніше. Звук - бомба...все зазвучало зовсім по іншому.
Одна "біда", дуже широкий діапазон налаштування звуку і самої акустики в авто...дуже широкий.
За два тижні тільки починаю розуміти що до чого )))

Рекомендую тим, кому важлива якість звуку. Зараз по звуку краще ніж Alpine  навряд чи можна знайти. А 195 це голова чисто по звуку.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
98white89
Moderator
Пользователи
******

:) 20
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 3592


нас ждут великие дела и италия


« Ответ #6 : Марта 22, 2016, 18:31:19 pm »

Вот что значит звуковик  :big_smile: а я месяц ездил без музыки , сломалась балалайка, на днях починил и тоже зазвучала по новому)))
Записан

RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #7 : Марта 22, 2016, 18:43:21 pm »

Я цю голову вже два тижні налаштувати толком не можу, налаштувань стільки, що чорт ногу зломить. Але воно того варте...а ще позаписував порізані на треки файли FLAC, то звук взагалі казка. Всі концерти AC/DC на одну флешку в форматі FLAC і не влізли, але звучання це щось )))
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #8 : Марта 22, 2016, 20:05:57 pm »

Штатний пiдciлювач звуку викiнули ?
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #9 : Марта 22, 2016, 20:20:54 pm »

Штатний пiдciлювач звуку викiнули ?

ВСЮ штатну акустичну систему відразу зняв і вже давно пораздавав. А штатну голову тут віддав, не так давно.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
 Rambler's Top100 @Mail.ru