Мая 09, 2024, 13:37:58 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Клубные Наклейки находятся У ДИМ ДИМА .  прошу наклеивать у негоже для поддержания клубной скидки!
 
   НА САЙТ     Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2]  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: ЧІП тюнінг двигуна  (Прочитано 47668 раз)
0 Пользователей и 15 Гостей смотрят эту тему.
Худой
Член клуба
Пользователи
*****

:) 0
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 910



« Ответ #50 : Июля 08, 2016, 22:54:31 pm »

Дякую!
Выходит, нужно в комплексе всё ставить?
В настоящее время из подобных вещей (у меня) не установлено ничего...
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #51 : Июля 08, 2016, 23:23:31 pm »

Та можна і по одній примочці...все ж краще буде. Але в комплексі функціональніше та правильніше буде, і кращий ефект.
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
alexander
Кандидат
Пользователи
***

:) 1
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 371


Hummer H3X 3.7


WWW
« Ответ #52 : Июля 09, 2016, 09:42:34 am »

Коли поставив цей чіп, то в мене було таке враження, що автомат став затягувати переключення на вищу передачу, типу вижимав по максимуму всю потужність з кожної передачі...щось типу того. Для бездоріжжя класно, на трасі напрягало. Більш-менш вирівнялося коли поставив спрінт-бустер...та і то, тільки на червоному режимі.

В мене Jet Perfomance stage 1, я не помiтив нiчого незвичного щоб дратувало мене у роботi коробки.
У вас stage 2 для холодного впуску, тюнингованой вихлопной. Гадаю там iнши налаштування.
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #53 : Июля 09, 2016, 16:59:13 pm »

Швидко призвичаївся до певних змін роботи двигуна і особливо коробки. Вже і не уявляю, як я раніше їздив без цього всього начиння )))
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
Cyleanthium
Пользователь


:) 0
Офлайн Офлайн

Сообщений: 6



« Ответ #54 : Апреля 10, 2018, 10:40:00 am »

А замеров по мощности или разгона до и после установки гаджетов нет?
Записан
RnR
Член клуба
Пользователи
*****

:) 3
Офлайн Офлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 1708


LL RnR !


WWW
« Ответ #55 : Апреля 10, 2018, 19:17:40 pm »

А замеров по мощности или разгона до и после установки гаджетов нет?


Точних замірів не робив.
Але різниця суттєва в порівнянні з початковими можливостями, особливо при розгоні відчувається, та і при швидкості на обгонах і тп.... По бездоріжжю не скажу щоб щоб суттєво змінилось, та мене все влаштовувало і до встановлення цього всього "щастя".
Записан

Long Live Rock'n'Roll !
DenH
Пользователь


:) 0
Онлайн Онлайн

Пол: Мужской
Сообщений: 18


https://radiowave.com.ua/


« Ответ #56 : Сегодня в 10:01:15 »

Звучить як цікавий проект! Звуковий ефект і збільшення потужності після встановлення чіп-модуля та вихлопної системи можуть бути цікавими змінами для вашого автомобіля. Однак, перед втручанням у роботу двигуна і встановленням нових компонентів, важливо враховувати деякі аспекти:

1. **Розуміння впливу на роботу автомобіля**: Зміни в системі вихлопу та програмному забезпеченні можуть вплинути на роботу двигуна та його характеристики. Будьте готові до того, що після встановлення зазначених модифікацій можуть змінитися реакція автомобіля на ваши команди керування та загальна поведінка на дорозі.

2. **Перевірка сумісності компонентів**: Переконайтеся, що всі компоненти, які ви хочете встановити, сумісні з вашим автомобілем та його існуючими системами. Не всі модифікації можуть бути підходящими для конкретної моделі авто.

3. **Послідовне встановлення та налаштування**: Плануйте установку нових компонентів та налаштування систем відповідно до інструкцій виробника. Переконайтеся, що кожен етап проекту виконується послідовно і правильно, щоб уникнути проблем в майбутньому.

4. **Тестування і контроль**: Після завершення встановлення проведіть тестові поїздки та перевірки, щоб переконатися, що всі системи працюють належним чином і не виникають непередбачених проблем.

5. **Професійна допомога**: Якщо ви не впевнені у своїх знаннях та навичках, краще звернутися до фахівців або автомобільного сервісу для допомоги та консультацій.

Хоча ваш проект може призвести до покращення в роботі автомобіля, важливо розуміти всі аспекти його реалізації та можливі наслідки. Бажаю успішного втілення вашого плану та задоволення від результату!
Записан

Страниц: 1 [2]  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
 Rambler's Top100 @Mail.ru